Přihlášky na letošní Campy naleznete v sekci "V současné době se věnujeme"

Tábor AUTA - srpen 2021

Zábava, smích a radost, nic jiného ani nečekejte také letošní ročník. Děti zažili nespočet závodů promyšlených až do posledního šroubku, vodní bitvu, válků kmenů, MAD race, Rainbowrun... No prostě pokud hledáte ten nejlepší tábor, právě jste ho našli. Podívejte se na nadupané video.

Fotogalerie 1. turnus:  ZDE
Fotogalerie 2. turnus: ZDE

 

 

Tábor AUTA - srpen 2020

Tento tábor byl opravdová jízda. Do Svojanova u Borušova přijela auta a ne jen tak ledajaká. Každý účastník se stal řidičem a na závodním okruhu nebylo o vypjaté momenty nouze. Zábava, smích a radost, nic jiného ani nečekejte. Děti zažili nespočet závodů promyšlených až do posledního šroubku, vodní bitvu, válků kmenů, MAD race, Rainbowrun... Vše vyvrcholilo sputěží o Zlatý píst. Jak se Vám tento tábor líbí? Podívejte se na nadupané video.

Fotogalerie 1. turnus:  ZDE
Fotogalerie 2. turnus: ZDE

 

Tábor Piráti z Karibiku 2 - SRPEN 2019

V roce 2019 jsme se vrátili i s Piráty z Karibiku do Svojanova! A veeelká změna! Pro velký zájem jsme přidali druhý turnus! 
Fotogalerie 1. turnus: ZDE
Fotogalerie 2. turnus: ZDE

 

 

Piráti z Karibiku - Svojanov

Rok 2018 se nesl v duchu Pirátů. Děti na táboře skákaly radostí a jistě si odvezli silné zážitky.

Fotogalerie: ZDE

 

Akční léto Hrdinů Avangers 2

V létě jsme se vrátili do Pálkovic, kde jsme prožili super tábor! A to, to chceš!

Fotogalerie: ZDE

 

 

Akční léto Hrdinů Avangers

Akční léto s tvým Hrdinou na Motivy Marvela (Iron Man, Spiderman, Superman…) v Rekreačním středisku Palkovické Hůrky

Fotogalerie ZDE

 

 

Vyšmoulená táborová akcička

Letní dětský tábor se konal v překrásné přírodě, nedaleko Budišova nad Budišovkou. Malí šmoulové si užili dny plné sluníčka, her a zábavy. Deset dnů uběhlo velmi rychle a my jsme Vám vrátili děti šťastné a spokojené s mnoha zážitky. Největší odměnou byl pro nás jejich krásný úsměv.

Fotogalerie: ZDE

Tábor Harryho Pottera  2

Tábor navazuje na veleúspěšnou akci realizovanou v roce 2013. Opět jsme společně s kouzelníky a čarodějkami zavítali do malebné krajiny Oderských vrchů. Kolejní ubytování bylo řešeno prostřednictvím dřevěných chatek. Nejmenší účastníci byli ubytování v hlavní budově. Společně se scházeli ve Velké síni, kde také hodovali a oddávali se společenskému veselí. 

 Fotogalerie: ZDE

 

                 walmark    semag   

           

Ostravské školní hry

Cílem těchto her je zapojit do sportovní aktivity téměř 10.000 dětí z více, než 40 ostravských základních škol. Tento projekt je postaven a především zaměřen na zážitek, který děti čeká v podobě velkého finále, které bude mít znaky Olympiády, a bude se odehrávat před plnými tribunami Ostravského městského Stadionu
v Ostravě Vítkovicích 25. 6. 2014. Nechceme tedy dětem říkat: „Sportujte, abyste jednou něco dokázali“, my jim ten zážitek vrcholového sportovce ukážeme už
v jejich raném věku a tím je přivést ke sportu. Ačkoli jde o první ročník, naším přáním je tyto hry pořádat každým rokem a děti tak motivovat v průběhu devíti let základní školy. Celé hry jsou pro amatérské sportovce, lépe řečeno, registrovaný hráč se nemůže zúčastnit sportu, ve kterém je registrován. Děti budou soutěžit
v šesti disciplínách: Fotbal, vybíjená, přehazovaná, street ball, atletika, in line bruslení. V In-line bruslení jsme vymysleli svou novou disciplínu, a to in-line biatlon, kdy děti budou střílet na terče z laserových zbraní. Rovněž tato akce bude mít charitativní charakter, kdy ve školách bude probíhat veřejná sbírka, v rámci které děti za každých 20,- Kč dostanou slosovatelný los. Ten se bude losovat ve velkém finále. Sbírka bude opět věnována ostravským nemocným dětem a šek bude předán primáři dětské onkologie přímo na stadionu v průběhu finále.

Fotogalerie: ZDE

  

Více na informací na: www.ostravskehry.cz, foto a videa na:  ostravské školní hry!

 

 

Další naše akcičky