Babí léto v Jakartovicích

Nádherná akcička pro děti z oddělení dětské hematoonkologie FNO, která je  financována z projektu Ostravské školní hry. V kouzelném prostředí vesničky Jakartovice v Penzionu pod Stájí si zde užili víkend rodiče, sourozenci a bývalí pacienti dětské hematoonkologie. Děti se zde mohly projet na koni, pouštět draky, ale hlavně se zde setkaly rodiny se stejným životním příběhem.

Fotogalerie: ZDE

 

       

Utkání HC Olymp vs. MK Klemens - 2. ročník

Při tomto utkání nám jde především o setkání sportovních a hereckých idolů s dětmi z  dětské Hematoonkologie v  Ostravě. Vstupné na toto utkání bude symbolické a vybraná částka ze vstupného bude věnována Ostravské Hematoonkologii v  Ostravě.

 Fotogalerie:  ZDE

 

 

Charitativní ples pro dětskou hemato-onkologii

Cudné dámy s jiskrou v oku a opravdoví gentlemani, kterých je v dnešní době doslova jako šafránu zaplnily 15. února 2014 prostory známého klimkovického sanatoria. Účastníci této netradiční ostravské akce, byli svědky krachu na NY burze, prohibice, otevření prvního casina, dobových vystoupení, a zkusit si mohli také obchodování na světových akciových trzích. Jelikož se celá akce nesla v charitativním duchu, na jejím konci bylo vybráno necelých 51 000 Kč.

 Fotogalerie:  ZDE

      

 

Táborový After Weekend

Tato akcička je určena rodičům a dětem, kteří se zúčastnili našeho tábora. Jde nám především o přátelské setkání, seznámení rodičů s instruktory a hlavně.…  chceme rodiče vrátit do jejich dětského Já, aby si i oni na chvilku připadali jako děti. No a samozřejmě jim dáme trošku fyzicky zabrat. 

Fotogalerie: ZDE

 

 

Tábor Harryho Pottera - část 1.

Nezapomenutelnou akcí byl také letní tábor Harryho Pottera, kterého se také zúčastnily děti z dětského domova Radkov a děti po onkologické léčbě. Ty si v nádherné lokalitě Spálovského mlýna užily 10 magických dnů plných čar a kouzel. Již samotný počátek tábora se nesl v duchu slavného čarodějnického učně – všichni účastníci museli nastoupit do kouzelného vlaku známým nástupištěm 9 a ¾ ! Pro ty, kteří nástup zmeškali, byl pochopitelně připraven starý létající Ford Anglia, který všechny účastníky bezpečně dopravil na místo určení. V táboře na děti čekali oblíbení hrdinové, kteří byli téměř k nerozeznání od skutečných kouzelníků a čarodějek.

Fotogalerie: ZDE