Rainbow Run!

Rainbow Run je pětikilometrový běh plný zábavy a radosti určený pro všechny lidi se srdcem na pravém místě, kteří milují život a umí si ho užívat plnými doušky.  Nejde o vítězství, ale o zábavu a radost ze života, protože vítězem je každý, kdo s námi běží. Poběž s námi i ty a nech se zasypat od hlavy až k patě všemi barvami duhy. www.rainbowrun.cz

    Fotogalerie: ZDE

 

Dětský den Základní školy Klimkovice

Přepadnout školu? No problem! Zajmout učitelku? No problem! Rozesmát 500 dětí? No problem! Takový byl Dětský den v Klimkovicích.

 

 

Pasování prvňáčků v Hošťálkovicích

Začátek nového školního roku 2017/2018 jsme zpříjemnili žákům ze ZŠ Hošťálkovice. Uvítali jsme i nové prvňáčky, kteří se už moc těší do školy!

Fotogalerie: ZDE

 

 

4. Charitativní ples Benátská noc

V březnu jsme v Lázních Klimkovice uspořádali již 4.charitativní ples, tentokráte s podtitulem Benátská noc. Vybrané peníze jsme jako tradičně darovali na oddělením dětské hemato onkologie. Za poslední 4 roky jsme přispěli dětským hemato onkologiím částou vyšší než 2 000 000 Kč.

 

Fotogalerie: ZDE

 

Charitativní utkání 2016

Už po 3. přijel do Ostravy hvězdný tým HC Olymp nabitý slavnými osobnostmi jak z televizní obrazovky, tak i významnými sportovci. Výtěžek ze vstupného byl věnován nadaci Haima, která pomáhá dětem s poruchou krvetvorby Kliniky dětského lékařství FN Ostrava. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a společně jsem si užili úžasnou show :)
Fotogalerie: ZDE
 
 
 
 

3. Charitativní ples pro dětskou hematoonkologii aneb Hollywood Night

Nádherná atmosféra v duchu Hollywood Night. Už při vstupu šekala na hosty paparazzi, červený koberec a Men in Black u vchodu. Zábava byla doprovázena kasínem, orchestrem a bohatou tombolou o zážitkové ceny (wellness, vstupenky na Colours of Ostrava a další). 5.3.2016 v DK Akord náměstí SNP. 
Fotogalerie: ZDE
 

 

 

Utkání HC Olymp vs. MK Klemens - 3. ročník

Vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, který se v roce 2006 objevil na televizních obrazovkách. Titulní roli hokejisty Jana Krolla ztvárnil herec Martin Dejdar, kterému lední hokej natolik přirostl k srdci, že se rozhodl nepohřbít tento tým s posledním natáčecím dnem, ale naopak jej přivézt k ještě větší slávě. A tak vznikla myšlenka založit tým HC Olymp Praha, který vyjíždí na česká kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst, obcí a dalších institucí, kde svá utkání nabízí jako humornou a sportovně-společenskou show.

V  základní soupisce jsou taková jména jako je Dominik Hašek, Jiří Hrdina, Jirka Mádl, Pavel Nový, Aleš Valenta a jiní.

Při tomto utkání nám jde především o setkání sportovních a hereckých idolů s dětmi z  dětské Hematoonkologie v  Ostravě. Vstupné na toto utkání bude symbolické a vybraná částka ze vstupného bude věnována Ostravské Hematoonkologii v  Ostravě.

 Fotogalerie:  ZDE

 
 
 

2. Charitativní ples pro Dětskou hematoonkologii ve stylu Bony a Klid 

„Céčka, že sbírá céčka, tak co mi brání, jen abych sehnal je a běžel za ní...“ Taky si tuhle dobu dobře pamatujete? V ostravském Clarionu se to v poslední lednovou sobotu céčky jen hemžilo! Více než 300 lidí se sešlo, aby zavzpomínali na 80. a 90. léta a podpořili dobou věc. Akcičky s.r.o. pořádali už v pořadídruhý Charitativní ples pro dětskou hematoonkologii Fakultní nemocnice v Ostravě. Ve sbírce se vybralo 56820 Kč!

A díky vybraným penězům mohou děti, které si prošly těžkou léčbou, jen na speciální olympiádu do polské Wroclawi.

Fotogalerie: ZDE

 

 

Pionýrský tábor pro dospělé aneb cesta do minulosti

Tábor pro dospělé zahrnuje 5 dnů zábavy a zážitků v podobě různorodých her. Po uskutečnění prvního ročníku musíme říct, že se jedná především o neuvěřitelný emoční zážitek, při kterém vznikají nová přátelství, soudružnost a návrat do dětského JÁ. Je to vlastně takový malý životní restart určený pro ty, co se životem rádi baví, ale i pro ty z Vás, kteří si v životě potřebují dát na chvíli pauzu a srovnat si myšlenky. Program je samozřejmě přísně tajný, a to nejen proto, že je součástí strategie celého tábora. Takže pokud se cítíte dostatečně odhodlaní, tábor pro dospělé je pro Vás to pravé.

Tuto akci je možno pojmout také jako firemní akci nebo sraz středních, či základních škol.

Fotogalerie z jara 2014:  ZDE
Fotogalerie z podzimu 2014:  ZDE

  

   

Další naše akcičky