Naším záměrem je kolem sebe rozdávat radost a pomoc druhým. 

Hlavním posláním neziskové organizace Akcičky s.r.o. je rozdávat radost lidem, a to především dětem. Také proto se Akcičky s.r.o. stávají jedním z největších podporovatelů dětské hematoonkologie v Ostravě. Téměř všechny námi pořádané akcičky pořádáme v duchu charity. Za poslední dva roky jsme pro děti z dětské hematoonkologie už vybrali částku přes 1 000 000 Kč. Tato suma je určená přímo dětem a jejich rodičům. Vzájemně tak můžou strávit společné chvíle při několika námi podporovaných projektech, jako jsou např. Dolnosazské onkologické hry, tábory, nebo společné víkendy s rodiči.

 

 

 

 

Dolnoslezské onkologické hry pro děti a mládež ve Wroclawi 

Dětská olympiáda, která se koná v polské Wroclacwi, kde děti z onkologických oddělení z Prahy, Ostravy, Slovenska a Polska soutěží v atletických a sportovních disciplínách.

Cílem těchto olympijských her je, aby děti, které byly několik měsíců zcela izolovány před světem, se opět vrátily do světa dětí a her. Chceme, aby se nebály sportovat, aby se nestyděly zapojit se do nejrůznějších her a nebály se ani prohry. Důležité je si zahrát a pobavit se, prostě žít naplno dál.

 Fotogalerie:  ZDE